Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki – 11-12 marca, godz. 9.00-19.00, zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.
Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:
• Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
• Ekonomia i Handel
• Transport i Drogownictwo
• Budownictwo
• Nowe Technologie
• Usługi
• Fotografia i Multimedia

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzą giełdę będą mogli uzyskać informacje na temat różnych zawodów oraz zapoznać się ze specyfiką nauczania danego zawodu. Będą mogli porozmawiać z uczniami, którzy uczą się już danego zawodu, a także skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych.
Zwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje – prezentacje multimedialne, gry edukacyjne i filmy przygotowane przez szkoły zawodowe.