Nowy numer gazetki TUZINEK

Tuzinianie i Tuzinianki!

Drodzy Czytelnicy i Redaktorzy! To nasza czwarta gazetka TUZINEK w tym roku szkolnym. Numer wiosenny! Jak ten czas szybko leci!  Wy też to czujecie? Główne tematy tego numeru to: świat roślin, Wielkanoc i najlepsze książki. W stałych działach znajdziecie kolejną ciekawą grę od Czarka, atrakcje Gdyni i krzyżówkę o Trójmieście od Toli i Jurka. Zwierzakiem numeru został słodki Borys – pies Zoi. Przeczytajcie opowiadanie Celiny, która w literacki sposób przybliżyła nam codzienność szkolną. Z naszej ankiety dowiecie się, czy awenturyn to na pewno ktoś, kto robi awantury! Wspominamy Wielkanoc, podziwiamy rośliny… Czy kaktus może uciec z doniczki? Czy żonkil może czytać w wygodnym fotelu? Na te pytania odpowiedziała Aniela oraz Igor. W galerii komiksowe rysunki klasy 2a. Podziwiajcie, inspirujcie się i twórzcie! Wiosna dodaje nam energii!!! Z pozdrowieniami w kolorze zielonym…

                                                                Redakcja

Zapraszamy do czytania!

Link do gazetki w formacie PDF: Tuzinek4_65kwiecienwww.pdf (sp12w.edu.pl)

Link do gazetki z szelestem kartek: https://online.pubhtml5.com/ulmp/qwqu/