Finał konkursu „Dis-moi dix mots”

Finał tegorocznego konkursu „Dis-moi dix mots” miał miejsce w Szkole Podstawowej „Trampoline” w Warszawie w dniu 13 czerwca br. Na uroczystej gali naszą szkołę reprezentowali laureaci, których prace zostały wyróżnione w etapie szkolnym: Aleksandra Heidenreich-Krawczyńska  (kat. 1-3), Tola Zwierzchowska (kat. 4-6) oraz Awa Odolczyk (kat. 7-8), jak również pozostali uczestnicy konkursu: Filip Gleń, Wiktoria Tymińska, Igor Szulc, Ida Cieślakiewicz oraz Barbara Ciechomska. Wszyscy zaproszeni otrzymali z rąk przedstawiciela Instytutu Francuskiego – Pana Benjamin Girodeau dyplomy i upominki. Ten dzień był nie tylko okazją do zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych, ale również możliwością zastosowania w praktyce umiejętności komunikacyjnych w języku obcym oraz okazją integracji uczniów szkół uczących języka francuskiego.