Budżet obywatelski – prośba o głosowanie

“Szanowni Państwo,
zwracamy się z uprzejmą prośbą o udział w głosowaniu nad dwoma projektami w Budżecie Obywatelskim m.st. Warszawy.  Dzieci poniżej 13. roku życia też mogą głosować za pośrednictwem Rodzica
.
Głosowanie trwa tylko do 30 czerwca. Prosimy o oddanie głosów na projekt nr 4 i 22 w dzielnicy Śródmieście.
Zwycięskie pomysły zostaną zrealizowane w 2025 r. Głosowanie jest imienne. Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko raz. Żeby wziąć udział w głosowaniu wystarczy być mieszkańcem Warszawy. Głosy można oddać online lub w urzędzie miasta dzielnicy Śródmieście.
Poniżej linki do opisów naszych projektów:
Spotkajmy się na pikniku sąsiedzkim przy ulicy Górnośląskiej!
Stop graficiarzom w Śródmieściu
Promując nasze projekty w Budżecie Obywatelskim uczymy dzieci i młodzież postawy obywatelskiej, a także uczymy, że mają wpływ na to, jak wygląda ich miasto i jak wydawane są pieniądze z Budżetu Obywatelskiego.
Oddając głos decydujmy razem, jak będzie wydana kwota ponad 4,6 mln złotych z budżetu miasta.
Liczymy na Was!!!