Szkolny Konkurs Talentów

17.06.2024 odbył się Szkolny Konkurs Talentów zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy chętni uczniowie mieli okazję przedstawić swoje zainteresowania oraz talenty w kategoriach: sztuka mówiona i śpiewana, sztuka artystyczno-sportowa, inne zainteresowania-hobby. Wysłuchaliśmy wielu wspaniale wykonanych piosenek, zagranych utworów oraz zobaczyliśmy różnego rodzaju tańce i nie tylko. Występy oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor Paula Bogusiewicz-Wołosz, Pani Wicedyrektor Ewa Wawrzyniak, Pani Agnieszka Bomba, Pani Dominika Getka (w klasach 4-8), Pani Karolina Jędrasik (w klasach 1-3) oraz Pan Sławomir Burakowski. Każdy w dwunastce MA TALENT! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, jury, nauczycielom, rodzicom oraz widowni za udział w Szkolnym Konkursie “Mam Talent”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również uda nam się go zorganizować.