Sukces naszych uczniów w konkursie z WOS-u

Pragniemy z radością poinformować, że dziś zostały ogłoszone oficjalne wyniki oraz wręczone nagrody i dyplomy laureatom i finalistom etapu wojewódzkiego (III etap) konkursu tematycznego “Społeczeństwo Obywatelskie: z WOS-u pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Nagrody wręczone zostały m. in przez Pana wojewodę mazowieckiego Mariusza Frankowskiego oraz Panią kurator mazowieckiego kuratorium oświaty Panią Wiolettę Krzyżanowską a wszystko podczas dnia europejskiego w VIII LO im. Władysława IV w Warszawie, który odbył się 28.05.2024 r.

Laureatkami zostały Marta Cebula oraz Karolina Sawczuk (po 5 punków do rekrutacji)
Finalistami zostali Antonina Boruch oraz Igor Czarnowski (nie mógł być dziś bo był na zawodach z sportowych) (po 3 punkty do rekrutacji)

Myślę, że jest wielki sukces nie tylko dla uczniów i rodziców i nauczycieli WOS-u, Pana Kacpra Lawery a potem Pana Łukasz Suleja ale także dla całej szkoły, że mamy uczniów, którzy w tak istotnej tematyce jak społeczeństwo obywatelskie znaleźli się w gronie najlepszych w całym województwie.