Nowy numer gazetki Tuzinek

Tuzinianie i Tuzinianki!

Drodzy Czytelnicy i Redaktorzy! To nasza piąta gazetka TUZINEK w tym roku szkolnym. Numer specjalny o książkach, bibliotekach i wyobraźni! Temat bardzo bliski i fascynujący!

Na łamach przedstawiamy stałe działy: Sowi Kącik z zagadką, Suchar miesiąca Poli, Wiersz tematyczny Janki, Galerię prac – nasza Kraina Książek na rysunkach uczniów klasy Mamy zdjęcia klimatycznej biblioteki Zoi i Soni. Książki przeczytane i polecane przedstawiają: Lidia i Dalia z kl. 6a oraz Pola z kl. 2b.
Oddajemy głos rodzicom uczniów i nauczycielom –  prezentujemy ich ulubione książki z dzieciństwa! To świetna inspiracja i duża zachęta do czytania dla naszych Czytelników! Dziękujemy za udział w ankiecie i wspaniałe literackie wspomnienia.
Przekazujemy również zaskakującą informację – w naszej bibliotece ściany mają uszy! Szczegóły na stronie 15.Przeczytajcie komiks Stefana, rozwiążcie literackie krzyżówki Anieli, Tosi i Rozalki. Mamy również zagadki!
Poruszamy niełatwy temat nudnych książek. Są takie???
Przedstawiamy Publiczną Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 44 – czeka tam mnóstwo ciekawych książek i nie tylko!

Czytajcie i bawcie się dobrze! 

                              Redakcja

 

Link do gazetki w formacie PDF: Tuzinek5_66majwww.pdf (sp12w.edu.pl)

Link do gazetki z szelestem kartek: https://pubhtml5.com/ulmp/jsos/