Nowy numer gazetki Tuzinek

Tuzinianie i Tuzinianki!

Drodzy Czytelnicy i Redaktorzy! To nasza druga gazetka TUZINEK w tym roku szkolnym. Głównymi tematami były: choinki, puzzle i samoloty. Zapraszamy do czytania różnorodnych artykułów przygotowanych przez naszych Redaktorów. 

Aleksander radzi, jak zacząć grać na pianinie, Ksawery, jak narysować autko. Piękne historyjki o guzikach napisali Igor i Misia. Przedstawiamy skojarzenia i definicję słowa: dendrologia. W Galerii Rzeczy Znalezionych ciekawy szkic. Zwierzaki numeru to niesamowity gekon Namir i czytająca Kora. Święta tuż, tuż… Przeczytajcie koniecznie wiersz Janki, zagrajcie w choinkowe gry Czarka. Emilia, Mia i Rozalia polecają świąteczne przepisy na coś wyjątkowego i pysznego! Wspomnijcie XX Spotkanie „Choinka na Jazdowie” – mamy galerię zdjęć z tego ważnego wydarzenia!

Wesołych Świąt i Wspaniałego Roku 2024 dla Was!

                                    Redakcja

Link do gazetki w formacie PDF: https://sp12w.edu.pl/wp-content/uploads/2023/12/Tuzinek2_63grudzienwww.pdf

Link do gazetki z szelestem kartek: https://pubhtml5.com/ulmp/zhxm/