Nowy numer gazetki szkolnej “TUZINEK”

Tuzinianie i Tuzinianki!
Ukazał się drugi numer gazetki szkolnej TUZINEK o tematyce zimowo-świątecznej. Wirtualna redakcja założona na Classroomie działa bardzo prężnie, z tego powodu pierwszy raz w historii gazetki jej objętość to aż 22 strony! O 10 stron więcej! Brawo!!!
Świąteczny tytuł narysowała Nikola. W środku przeczytacie o historii świętego Mikołaja, zwyczajach świątecznych, symbolice liczby 21 – w nawiązaniu do nadchodzącego nowego roku. W gazetce debiutuje nowy dział BILINGUIS przybliżający kulturę i język krajów frankofońskich. Zwierzakami numeru są Frajda i Prosiak. Prezentujemy również odkrycie Krzysztofa – archiwalne numery gazetki SP12. Wasi koledzy – Adrian i Eryk podpowiadają, jak spędzić wolny czas po lekcjach. Jak zawsze czekają na Was łamigłówki, zadania matematyczne i kącik humoru.
Następny numer gazetki w lutym 2021 roku!

Oto link do najnowszej gazetki:
https://sp12w.edu.pl/wp-content/uploads/2020/12/Tuzinek2_49internet20.pdf