Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej “Magia uczuć”

Dyrekcja i nauczyciele Prywatnych Żeńskich i Męskich Szkół im. Cecylii Plater – Zyberkówny w Warszawie serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych i licealnych (gimnazjalnych) do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej “Magia uczuć”, który odbędzie się 26 kwietnia (piątek) 2018 r. w naszej szkole. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem konkurs@cpz.edu.pl do 29 marca 2019 r. w formie cyfrowych plików wideo z wykonaniami uczniów.

Celem Konkursu jest doskonalenie umiejętności językowych poprzez naukę tekstów piosenek w języku obcym oraz rozwijanie zainteresowania kulturą innych państw. Utwory mogą być wykonane w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim lub francuskim a’cappella lub z dowolnym akompaniamentem (np. instrumenty muzyczne lub półplayback). Dopuszczalna jest własna twórczość. Szczegóły w regulaminie Konkursu w załączniku.

Na uczniów czekają atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja i nauczyciele Prywatnych Żeńskich i Męskich Szkół im. Cecylii Plater – Zyberkówny w Warszawie.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za finał konkursu:

p. Aldona Cyrklewicz

tel. 505 069 959,

e-mail: a.cyrklewicz@cpz.edu.pl