Lekcja języka francuskiego prowadzona przez native speakera

W dniu 10 grudnia br. klasa dwujęzyczna 8c po raz kolejny uczestniczyła w zajęciach języka francuskiego online powadzonych przez native speakera z Francji. Tym razem Pan Sébastien Ducourtioux, który na co dzień współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim w bardzo interesujący sposób opowiedział uczniom jak wyglądają tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Święta Trzech Króli we Francji. Zajęcia prowadzone były wyłącznie po francusku. Autentyczność i wiarygodność prowadzącego pozwoliły uczniom nie tylko słuchać, ale również uczestniczyć aktywnie w zajęciach, co z pewnością zachęciło uczniów do nauki i zwiększyło w nich pewność swoich umiejętności. Dziękujemy naszemu gościowi za wspaniałą lekcję języka i kultury francuskiej i mamy nadzieję na kolejne spotkania.