Konkurs na logo Europejskiego Dnia Języków Obcych

Organizatorzy Europejskiego Dnia Języków Obcych ogłaszają konkurs na logo przyszłorocznej edycji. Wybrane logo zostanie umieszczone na specjalnie wydrukowanych koszulkach.

Zasady są proste:

  1. Pamiętaj, że projekt powinien dotyczyć języków obcych a nie krajów. Nie powinien więc zawierać flag ani innych elementów typowych dla konkretnego państwa.
  2. W projekcie możesz użyć maksymalnie 3 kolorów.
  3. Jeśli Twój projekt wykonany został w kilku wersjach kolorystycznych, wyślij je wszystkie. Organizatorzy wybiorą tę wersję, która najbardziej im się spodoba.
  4. Pamiętaj, że logo może zająć powierzchnię 30x30cm a więc nie powinno wychodzić na szwy koszulki. Logo może być umieszczone z przodu lub tyłu T-shirtu.
  5. Projekt nie może zawierać logotypów i innych elementów stworzonych przez osoby trzecie i podlegających ochronie z tytułu praw autorskich.
  6. Wysyłając swój projekt wyrażasz zgodę na wykorzystanie go na stronie internetowej organizatora, na T-shirtach i innych materiałach promocyjnych (Facebook, broszury, ulotki, itd.). Za każdym razem zostanie podane Twoje nazwisko.
  7. Dodatkowych informacji dotyczących wysłania prac na konkurs udziela p. Bogusiewicz-Wołosz
  8. Ostateczny termin wysłania prac to 31 grudnia 2018.

Zwycięzca otrzyma 10 koszulek dla siebie i swoich przyjaciół.

Zachęcamy do udziału w konkursie.