Gazetka Szkolna Tuzinek – nowy numer

Tuzinianie i Tuzinianki! 
 
Przed Wami czwarty numer szkolnej gazetki TUZINEK. Na jej łamach przedstawiamy zmiany, jakim ulega budynek naszej Dwunastki. Jest jeszcze dużo pracy, ale będzie pięknie! W gazetce chcieliśmy utrzymać wiosenną atmosferę pełną zieleni, nadziei. To czas budzącej się do życia przyrody. Obejrzyjcie galerię zdjęć Olgi, rysowane żabki Natalii, zapoznajcie się ze słowniczkiem angielskim Pawła i wierszykiem Dominiki. Pobawcie się poezją! Rozwiążcie zagadkę, w której obejrzycie również najbardziej zielone pocztówki z kolekcji biblioteki szkolnej. Zwierzakiem numeru jest pies Adriana – Snoopi. Kontynuujemy serię artykułów tj. kalendarium świąt typowych i nietypowych, „Wydarzyło się…”, dwujęzyczny Bilinguis oraz SKGPiK czyli Szkolne Kółko Gier Planszowych i Karcianych. Jest coraz cieplej, można już na balkonie zjeść lub wypić czekoladę! W artykule Adama znajdziecie nie tylko historię czekolady, lecz także przepis na słodkie szaleństwo przygotowane  w domu. W galerii gazetki przedstawiamy wyróżnione prace uczniów, które realizowali w ramach lekcji plastyki. Jest jeszcze wiele innych artykułów, nie sposób wymienić wszystkich! Gazetka ma aż 24 strony, czego gratulujemy Redaktorom i Redaktorkom oraz polecamy Czytelnikom Małym i Dużym.
 
Link do gazetki z szelestem kartek: https://online.pubhtml5.com/ulmp/vuay/#p=2