XXII Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego

W dniu 19 maja 2017 roku w naszej szkole SP 12 w Warszawie odbył się drugi etap XXII Międzyszkolnego Konkursu Języka Francuskiego, którego motyw przewodni brzmiał:

« La lecture – un grand plaisir et le moteur d’imagination »

Gościliśmy laureatów pierwszego etapu z czterech warszawskich szkół podstawowych: International Trilingual School of Warsaw, Szkoła Podstawowa nr 146, Szkoła Podstawowa nr 279 oraz SP 12, którzy śpiewali piosenki, recytowali wiersze, odgrywali scenki i przedstawienia wprowadzając nas w zaczarowany świat bajek i legend.

Zwycięzcami drugiego etapu konkursu w tym roku zostali:

W kategorii klas I-III:

I miejsce  kl. 2 d ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Warszawie

II miejsce – kl. 3 z International Trilingual School of Warsaw

W kategorii klas IV – VI:

I miejsce – kl. 4b ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Warszawie

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 146 w Warszawie

III miejsce – Maciej Wiśniewski ze Szkoły Podstawowej nr 279 w Warszawie

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy zwycięstwa w przyszłym roku. Dziękujemy nauczycielom ze szkół zaproszonych za ogromny wkład i wysiłek jaki włożyli w przygotowanie swoich uczniów do konkursu.
Specjalne podziękowania kierujemy również do Burmistrza Dzielnicy Warszawa Śródmieście – patrona honorowego KJF i głównego sponsora nagród dla wszystkich zwycięzców i wyróżnionych, do wydawnictwa Hachette, Rady Rodziców i pani Gratkowskiej za ufundowane nagrody.

 

Zapraszamy do udziału w XXIII Konkursie Języka Francuskiego w przyszłym roku!