TUZINEK robi się sławny!

Nasza gazetka TUZINEK ma już 10 lat. Łączy całą społeczność szkolną – artykuły redagują młodsi i starsi uczniowie, nauczyciele współpracują i motywują, a rodzice wspierają, pomagają w wydruku. Mamy doświadczenie w wydawaniu szkolnej prasy. Wiemy, jak zorganizować pracę redakcji, jak kontaktować się z uczniami, skąd czerpać pomysły. Redakcja działała również w trakcie nauki zdalnej oraz podczas remontu budynku szkoły.
Numer z lutego 2022 roku jest 55 numerem TUZINKA od początku jego istnienia!
Może inne szkoły też chciałyby mieć swoją gazetkę? Uczniowie mogliby pisać, rysować, tworzyć ciekawe artykuły na różne tematy.
Pani Alicja Lampa nauczyciel bibliotekarz naszej Dwunastki, a także redaktor naczelny TUZINKA, na łamach ogólnopolskiego miesięcznika “Biblioteka w szkole” dzieli się swoim doświadczeniem w pracy z młodymi redaktorami.
TUZINEK robi się sławny!
Bawimy się w wydawanie gazetki zupełnie na poważnie!
 
Alicja Lampa
nauczyciel bibliotekarz SP 12 Warszawa