SZLACHETNA PACZKA

Szanowni Rodzice, Szanowni uczniowie!

Dziękujemy za tak liczną pomoc i wspieranie działań Szlachetnej Paczki.

Przed nami kolejne akcje, które trwać będą do końca tygodnia. Przypominamy również, że 28.11 w holu szkoły pojawiło się pudło na ubrania dziewczęce w rozmiarze 146. Zbieramy: 2 ciepłe kurtki zimowe z kapturem w jasnym kolorze, bluzki w różnych kolorach, dresy, spodnie dresowe.

Najważniejszymi wydarzeniami w tym tygodniu są DYSKOTEKA DLA KLAS I-IV oraz SEANS FILMOWY DLA KLAS V-VIII. (obie akcje odbywają się 8 grudnia)

• 08.12 o godzinie 14:00 odbędzie się dyskoteka klas 1-4. Wstęp na dyskotekę 5 zł. Na dyskotece losowanie fantów (los na loterie 2 zł)
  • 08.12 o godzinie 16:30 odbędzie się kino klas 5-8. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można nabyć od 30.12 u p. Jędrasik lub p. Grubek. Koszt seansu filmowego 4 zł lub seans z popcornem 6 zł.