Szkolny konkurs czytelniczy – wyniki

Od 27 września do 3 listopada 2021 roku trwał konkurs “Detektywi Dwunastki” zorganizowany przez naszą szkolną bibliotekę dla uczniów klas trzecich i czwartych. Do udziału zgłosiło się 25 osób, ostatecznie udział wzięło 17 czytelników.
Do przeczytania było 10 książek wybranych z popularnej i lubianej serii “Biuro detektywistyczne Lassego i Mai“. Lektury można było czytać w dowolnej kolejności. Uczestnicy wypełniali karty zadań. Za każdy z 10 zestawów można było otrzymać maksymalnie 20 punktów. Laureatka I miejsca – Kasia K. z klasy 3b zdobyła aż 181 punktów, Zuzia M. z klasy 3c – 165 punktów i II miejsce, III miejsce zajął Jurek z klasy 3a osiągając wynik 155 punktów. Jury przyznało również trzy wyróżnienia. W sumie uczestnicy przeczytali 84 książki i wypełnili tyle samo zestawów konkursowych. Wszystkim dziękujemy za udział w czytelniczej przygodzie, a laureatom składamy gratulacje!