Remont w naszej Szkole

Od listopada 2020r. rozpoczął się remont szkoły. Już w grudniu zakończono prace na piętrze. Powstało pomieszczenie sanitarne dla uczniów niepełnosprawnych, odnowiono łazienkę dla chłopców. Został utworzony nowy gabinet pedagoga oraz terapeuty pedagogicznego. Pokój nauczycielski zmienił swoje położenie, a w jego miejscu powstała dodatkowa sala lekcyjna.
Na parterze obiektu zaplanowane są dwie sale dydaktyczne, sala do zajęć pozalekcyjnych oraz gabinet dyrektora i pomieszczenia administracyjne. W centralnej części budynku powstanie aula ze szklanym dachem.

Mimo niedogodności związanych z remontem, prace budowlane idą bardzo sprawnie. Mamy nadzieję, że od września 2021 r. uczniowie wrócą do „nowej” Dwunastki.
To bardzo ważna inwestycja, dzięki której powstanie funkcjonalny budynek o nowoczesnym wyglądzie. Szkoła w nowej odsłonie będzie służyła zarówno uczniom, jak i nauczycielom.