Podsumowanie działalności sportowej naszych uczniów

ZAWODY SPORTOWE

Rok szkolny 2017/2018 semestr 1 oraz 2

     W tym roku szkolnym odbyło się wiele uroczystości, konkursów i olimpiad. Nie zapominając o sporcie uczestniczyliśmy w niejednych zawodach sportowych.

Dyscypliny, w jakich braliśmy udział w Śródmiejskiej Olimpiadzie dzieci i młodzieży  to m.in. piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa, unihokej, badminton, tenis stołowy, lekkoatletyka.

Tegoroczni medaliści to: Witold Gintowt Dziewałtowski, Mateusz Helsztyński, Lew Topolewski, Mikołaj Topolewski, Mateusz Gratkowski, Filip Kasza, Krzysztof Dmitruk, Adam Przybył, Aleksander Kowalski, Franciszek Giderewicz, Maksymilian Hrycak, Mikołaj Łojek i Szymon Stańczyk, którzy zdobyli brąz w unihokeju,  srebro w piłce siatkowej oraz złoto w badmintonie.
Tegoroczne medalistki to: Maja Dziedzic, Nika Grabczan, Pola Siemoniak, Oliwia Burcan, Aleksandra Adamska, Julia Korocińska, Lena Grudziecka i Matylda Betlejewska, które zdobyły brąz w czwórboju lekkoatletycznym oraz złoto w badmintonie. Dodatkowo Julia Korocińska z klasy 5b zdobyła srebrny medal w biegu na 800m.

Zostali jeszcze najwięksi, czyli klasy siódme. Dla najstarszych również zadbaliśmy o odpowiednia dawkę sportu. Uczestniczyliśmy w Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce ręcznej i w koszykówce dla chłopców. W ŚOM tenisie stołowym  dla chłopców miało szanse zagrać 3 chłopców z naszej szkoły. Natomiast Aniela McGrath z klasy 7c dostała się do finału w dziedzinie lekkoatletyki.

Jak można zauważyć lubimy sport i osiągamy sukcesy. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i czekamy na sportowo- zakręcony rok 2019!!!!!!!!!