Osiągnięcia Rady Rodziców

Drodzy Rodzice i Przyjaciele „Dwunastki”,
zachęcamy do zapoznania się z prezentacją, przedstawiającą osiągnięcia Rady Rodziców SP 12 w ubiegłym roku szkolnym. Wiele się zdarzyło, a większość wydarzeń Rada Rodziców wsparła organizacyjnie i finansowo. Dofinansowanie budowy szkolnego placu zabaw, zakup pomocy naukowych do języka francuskiego, program kulturalny czy jubileusz 60-lecia nadania szkole imienia Powstańców Śląskich – to tylko niektóre przykłady naszej aktywności.

(C) Część zdjęć wykorzystana w materiale jest autorstwa naszego absolwenta Krzysztofa Zawadzkiego

Dziękujemy wszystkim opłacającym składki na fundusz Rady Rodziców. To dzięki Wam zdołaliśmy osiągnąć tak wiele. W nowym roku szkolnym prosimy wszystkich rodziców o wypełnienie i dostarczenie deklaracji finansowych oraz o opłacenie zadeklarowanych składek.
 
Wzór deklaracji dostępny jest na szkolnej stronie www. Są bardzo przydatne, bo dzięki nim możemy oszacować wpływy i zaplanować wydatki na cały rok szkolny. Ale jeszcze bardziej potrzebne są Wasze wpłaty, nawet symbolicznych kwot, na podany poniżej nr rachunku Rady Rodziców SP 12:
 
69 1240 1024 1111 0010 2097 7530
 
Tych z Was, którzy chcą aktywnie włączyć się w nasze działania, mają pomysły, jak zmieniać naszą szkołę na lepsze oraz wolę wcielenia ich w czyn, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego:
 
 
Dziękujemy i do zobaczenia w nowym roku szkolnym!