Nowy numer gazetki Tuzinek

Tuzinianie i Tuzinianki!

Drodzy Czytelnicy i Redaktorzy! To nasza pierwsza gazetka TUZINEK w tym roku szkolnym. Na jej łamach poruszamy różne tematy. Niektóre działy już znacie, mamy też kilka nowych! Przedstawiamy wiele pomysłów na długie jesienne wieczory. Samo czytanie gazetki TUZINEK jest wspaniałym zajęciem!

Poznajcie Korę i Mahlera – zwierzaki numeru. Zwiedzajcie ciekawe miejsca z Tolą i Jurkiem. Zainspirujcie się, czytajcie książki, które polecają Pola i Zosia. Rysujcie, grajcie w planszówki z Czarkiem. Ćwiczcie angielski z Sophie. Powspominajcie dawne biblioteki szkolne z nauczycielami naszej Dwunastki!

Zapraszamy do współpracy nowych redaktorów! Macie wspaniałe pasje, trenujecie coś, uczycie się nowych rzeczy! Podzielcie się swoimi talentami! Zapraszamy do TUZINKA!

Redakcja

Link do gazetki w formacie PDF: Tuzinek1_62pazdziernikAwww.pdf
Link do gazetki z szelestem kartek: https://online.pubhtml5.com/ulmp/oeci/