Nowy numer gazetki szkolnej -“Tuzinek”

Tuzinianie i Tuzinianki!

Drodzy Czytelnicy i Redaktorzy! To nasza druga gazetka TUZINEK w tym roku szkolnym.

Kilka dni temu zmieniła nam się data! Już nie 2022, a 2023! Kto się jeszcze myli?

Nowy Rok może być pełen postanowień, planów i marzeń. I to jest piękne! Spróbujmy je zrealizować! 

Planowanie nic nie kosztuje. Snucie opowieści, co można by zrobić, gdzie pójść albo pojechać jest lekkie i przyjemne. Jeśli oddalimy to w czasie – za miesiąc, za pół roku, może w wakacje, to już zupełny luz!

Najtrudniej jest wprowadzić myśl w czyn i … podjąć działanie! Pójść i kupić te obiecane bilety, zapisać się na basen i chodzić tam bez ociągania, zacząć trenować, nauczyć się nowych rzeczy! Może szachy, bębny, a może majsterkowanie? Działajmy! Wiemy, że to potraficie! Ta gazetka też o tym mówi!!!

Redaktorzy, Czytelnicy! Bądźcie przykładem dla innych!

Wspaniałego Nowego Roku 2023!

                                                      Redakcja

 

Link do gazetki w formacie PDF: www.sp12w.edu.pl/gazetka_grudzien

Link do gazetki z szelestem kartek: https://online.pubhtml5.com/ulmp/gujt/#p=2