MARZYCIELSKA POCZTA

Marzycielska Poczta

Na początku marca uczniowie klasy 3 a pod opieką swojej wychowawczyni oraz pani Katarzyny Kantyki po raz kolejny dołączyli do Marzycielskiej Poczty. To ogólnopolska akcja pisania listów do chorych dzieci. Bardzo lubimy tę inicjatywę, bo wiemy, że uśmiech i radość dzieci, które potem otrzymają te listy jest bezcenna.Tym razem wybraliśmy cztery profile małych pacjentów i jak zawsze ostro zabraliśmy się do pracy. Najpierw powstały laurki, a potem w grupach listy. Zajęło nam to trzy dni. Dziś udało się dokończyć dzieło – wypisaliśmy koperty i wysłaliśmy nasze kartki z nadzieją, że sprawią one radość adresatom. Pisanie listów to dla nas ogromna przyjemność! Wszystkim marzycielskim dzieciom życzymy uśmiechu, zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń, a innych serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!