FRANKOFONIA 2024 -Afrykańskie rytmy w SP12

W środę 20 marca br. z okazji obchodów Światowego Dnia Frankofonii gościliśmy w naszej szkole muzyków z Senegalu. 
Podczas koncertu muzycy śpiewali i z wielką pasją grali na korze i bębnach pozwalając nam doświadczyć niezwykłych dźwięków afrykańskich rytmów.
Nasi animatorzy zachęcali również do tańca, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę spotkania. Dzieci entuzjastycznie reagowały, a ich zaangażowanie sprawiło, że to spotkanie było jeszcze bardziej niezapomniane. Uczniowie mieli również okazję wziąć udział w muzykalnych atrakcjach – grali na bębnach i grzechotkach tworząc swoje własne rytmy. Atmosfera była niesamowita, mieliśmy wrażenie, że przez chwilę przenieśliśmy się na zupełnie inny kontynent. Wydarzenie to było nie tylko wspaniałą okazją do poznania kultury Senegalu, ale również niezapomnianym doświadczeniem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy muzykom za ich wspaniały występ, a wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.