Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać

Szanowni Państwo,

chciałabym serdecznie zaprosić Państwa w imieniu Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego na spotkanie “Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać” połączone z premierą książki autorstwa dr Konrada Ambroziaka, dr Artura Kołakowskiego i Klaudii Siwek (GWP, 2018).

depresja nastolatkow-baner-gwp-maly.jpg

Depresja nie jest chorobą, która dotyka jedynie dorosłych. Zapadają na nią również nastolatki, a czasem nawet dzieci. Statystyki pokazują, że problem ten drastycznie się nasila (https://bit.ly/2uOeTOC). Czas najwyższy zacząć o tym głośno mówić i – co najważniejsze – zacząć temu przeciwdziałać.

W trakcie spotkania oprócz wystąpień autorów, którzy opowiedzą nam o obecnej sytuacji dot. zdrowia psychicznego polskich dzieci i nastolatków, wysłuchamy również poruszającej historii p. Amelii Gruszczyńskiej – nastolatki, której udało się pokonać depresję, założycielki Porcelanowych Aniołków oraz organizatorki akcji społecznych i charytatywnych.

Szczegóły – https://bit.ly/2q4OOWJ 

·         11 kwietnia (środa) 2018 r.

·         godz. 17:30 

·         Akademia Pedagogiki Specjalnej, Aula A na parterze w budynku C, ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Ochota, Warszawa 

Będzie również możliwość zadawania pytań wszystkim prelegentom, zapoznania się na spokojnie z publikacją i nabycia jej w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji o samej książce – https://bit.ly/2FjqfPk

Zapraszamy rodziców, nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów, studentów, miłośników psychologii i oczywiście – młodzież.

Wstęp wolny.

Pozdrawiam

Bogumiła Jaskulska