“Biblioteka na walizkach”

W piątek 11 czerwca 2021 roku została podsumowana akcja czytelnicza dla klas 1-3Biblioteka na walizkach“. Została zainicjowana w marcu, a pomysł zrodził się w wyniku sytuacji, w której znalazła się biblioteka tj. zmiana miejsca na pewien czas z powodu remontu. Prawdziwa biblioteka na walizkach!
Każdy uczestnik otrzymał kartę pracy przygotowaną przez panią Alicję. Rysunek przedstawiał walizkę pełną naklejek z nazwami krain literackich. Do zrealizowania było aż 25 zadań podzielonych na 4 kategorie. Za wykonanie zadania uczniowie otrzymywali pieczątkę. Akcja miała na celu zachęcenie młodych czytelników do odwiedzin w bibliotece, promocję czytelnictwa oraz dobrą zabawę. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Najlepszy wynik uzyskały dziewczynki z klasy 3a: Alicja Ł., Wiktoria S. i Józefina Z. Laureatki mogły wybrać dla siebie nagrodę spośród przygotowanych wakacyjnych upominków.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w akcji.