SP nr 12 w Warszawie

UBEZPIECZENIE W ROKU SZKOLNYM 2019/20 - WARSZAWSKI PROGRAM NNW

Prezentowana w Warszawskim Programie NNW oferta INTERRISK S.A. wyłoniona została w drodze postępowania brokerskiego przez konsorcjum brokerskie: Marsh – Supra Brokers.
Oferowane ubezpieczenie dedykowane jest dla uczniów uczęszczających do warszawskich szkól i przedszkoli. Warszawski Program NNW to 8 wariantów do wyboru, które cechuje wysoka suma ubezpieczenia oraz szeroki zakres ochrony.

O przystąpieniu do Warszawskiego Programu NNW decydują wyłącznie rodzice bądź opiekuni dzieci. Podkreślamy, ze przystapienie jest dobrowolne.

Jak przystapić?
1. Należy wejść na dedykowana stronę www https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline oraz wpisać kod dla wybranego wariantu ubezpieczenia
a) z rozszerzeniem sportowym la8bt lub
b) bez rozszerzenia sportowego mceph
lub zeskanować kod QR znajdujący się na materiałach załączonych do maila (aby zeskanować kod należy pobrać bezpłatną aplikacje ze sklepu Google Play lub App Store)
2. Wypelnić wszystkie pola wymagane przez aplikacje
3. Opłacić skladkę – składka płatna jest jednorazowo za roczny okres ochrony
4. Certyfikat, zakres ubezpieczenia oraz ogólne warunki ubezpieczenia, otrzymacie Państwo na adres mailowy podany przy zgłaszaniu dziecka do ubezpieczenia

Jeśli przystąpienie do ubezpieczenia nastąpi do 15 października 2019 roku, to ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się od 1 września 2019 roku.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji o programie ubezpieczeniowym, warunkach oraz zapisach umownych prosimy i kontakt z Infolinia Supra Brokers S.A.:

Co zrobić w razie wypadku?
Jeśli zajdzie jakiekolwiek wypadek lub zdarzenia należy:
• Zebrać wszystkie dokumenty potwierdzające leczenia i koszty
• Skontaktować się z ubezpieczycielem
• Przekazać ubezpieczycielowi cala dokumentacje wraz z podaniem numeru konta do odbioru świadczenia

Jak zgłosić szkodę?
• telefonicznie pod numerem (22) 575 25 25
• wypełniając formularz internetowy dostępny na stronie https://zgloszenie.interrisk.pl/
• za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail szkody@interrisk.pl

Dokumenty: