Zajęcia pozalekcyjne, statutowe i  inne 2017/2018 sem. II

Nazwa zajęć

Nauczyciel

Dzień

Godziny zajęć

Uczniowie z klas

Sala

Zajęcia rozwijające kompetencje językowe

 

M. Woźniak-Mądry

Wtorek

8-8.45

2

22

 

Przygotowanie do egzaminu DELF A1

M. Mikołajewska

Czwartek

13.50-14.45

5

49

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 4b z j. polskiego

 

M. Drężek

Wtorek

13.50-14.35

4b

1F

Spotkania filozoficzno-komunikacyjne

 

J. Szymula

Czwartek

13.30-14.15

4-6

 

Tabliczka mnożenia

 

B. Kamińska

Wtorek

12.45-13.30

3D

54

Przygotowanie do DELF  dla 6A, 6B

 

P. Bogusiewicz-Wołosz

Poniedziałek

14.40-15.25

6A, 6B

49

Zajęcia wyrównawcze

 

M. Wojcieszek-Orlik

Poniedziałek

12.45-13.30

4-5

C

Kraina książek

 

  1. Lampa

Wtorek

9.00-10.00

1-2

Biblioteka

Koło z przyrody

 

A.    Szczepańska

Wtorek

13.50-14.35

4-6

B

Zajęcia wyrównawcze

 

M. Grodzka

Czwartek

12.45-13.30

4C

53

Koło historyczne

 

Ł. Sulej

Czwartek

13.50-14.35

 

4-7

54

 

Zajęcia wyrównawcze/kółka

4/5

E. Chodakowska

Wtorek – co 2 tyg. na zmianę

 

Kl. IV 12.45-13.30

Kl. V 13.50-14.35

4

5

51

51

Koło matematyczne klasy 5

 

P. Jakubowski

Piątek

12.45-13.30

5

53

Zajęcia wyrównawcze z j. francuskiego klasa 3D

 

L. Kaproń-Staciwa

Piątek

9.50-10.35

12.45-13.30

3D

18

Zajęcia wyrównawcze
z biologii

 

M. Szczucka

Środa

7.30

B

 

7c wyrównawcze

M. Mikołajewska

Czwartek

15.30-16.15

7C

49

TUS

Pękala

Wtorek

 

3-7

 

Koło wolontariatu

M. Ostaszewska

A. Kotnarowska

 

 

1-7

 

Koło j. polskiego

  1. Nowogórska

Środa

13.50-14.35

5A; 5B

(chętni)

54

Zajęcia wyrównawcze z geografii

E. Belcher

Czwartek

14.40-15.25

7A,B,C

54

 

Konsultacje wyrównawcze z j. francuskiego

M. Woźniak-Mądra

Środa, piątek

7.15

6-7

50

Wyrównawcze z j. francuskiego dla 6,7

P. Bogusiewicz

Wtorek co 2 tyg.

7.15-8.00

6-7

52

Wyrównawcze z matematyki kl. 6-7

P. Jakubowski

Poniedziałek

13.50-14.35

14.40-15.25

 

6-7

51

Koło informatyczne kl.4-7

  1. Kowalski

Czwartek

13.40-14.25

4-7

55

Konsultacje wyrównawcze

Ł. Sulej

Czwartek

14.40-15.25

4-7

54

Koło matematyczne

P. Jakubowski

Czwartek

13.50-14.35

6-7

51

Przygotowanie do konkursów muzycznych

S. Burakowski

Piątek

13.50-14.35

1-7

 

Koło chemiczne

M. Dębski

Czwartek

14.40-15.25

7

B

Zajęcia wyrównawcze 1A

 

I.                    Rucińska-Kiepas

Piątek

10.45-11.30

1A

22

Zajęcia wyrównawcze 1B

 

B. Wołosiewicz

Piątek

9.50-10.35

1B

24

Zajęcia wyrównawcze 2A

 

  1. Bugdalska

Piątek

8.50-9.35

2A

23

Zajęcia wyrównawcze 2B

 

M. Bukszowany

Piątek

9.50-10.35

2B

19

Zajęcia wyrównawcze 3A

 

E. Wawrzyniak

Wtorek

12.45-13.30

3A

18

Zajęcia wyrównawcze 3B

 

A.    Kobierecka

Środa

12.45-13.30

3B

21

Zajęcia wyrównawcze 3C

 

M. Jarosz

Piątek

11.40-12.25

3C

19

 

 

Zajęcia dodatkowe w  świetlicy rok szk.  2017/2018 sem. II

 

Nauczyciel

 

Nazwa zajęć

 

Dzień

 

Godzina zajęć

 

Klasy

Barszcz Jolanta

Zajęcia plastyczne – Otwarta Pracownia ( 29.01 – 19.05)

Poniedziałek

10.30 – 12.00

Chętni

Zajęcia plastyczne- przygotowanie do konkursów  plastycznych

Wg. Potrzeby

Wg. potrzeby

Chętni

Bomba Agnieszka

Dobre maniery – zasady i porady dot. ogłady ( 29.01 – 19.05)

Poniedziałek

10.45- 11.30

1,2

Środa

14.45-15.30

1

Zajęcia teatralne

Czwartek

12.45-13.30

4,5

Koszada Karolina

Geniusz matematyczny

Wtorek

9.45 – 10.30

1

Moszczyńska Jolanta

Zajęcia czytelnicze ( 29.01 – 19.05)

czwartek

11.30 -12.15

3,4

piątek

12.00 – 12.45

Gry planszowe

Środa

11.45 – 12.30

2,3

Nowak Marlena

Zajęcia teatralne ( 29.01 – 19.05)

Wtorek

13.00- 14.30

3

Zajęcia teatralne

Wtorek

8.00-8.45

Chętni

Pieniążek Zofia

Gimnastyka sportowa dziewcząt         

(29.01 – 27.05)

Środa

8.00-9.30

2

Czwartek

14.40-16.20

4-7

Gimnastyka sportowa dziewcząt

Czwartek

16.15-17.00

4-7

Piątek

9.45-11.45

1

Piwowarczyk Sylwia

Gry i zabawy ruchowe

Czwartek

11.40 – 12.25

1-3

Sawczuk Katarzyna

Zajęcia manualne – papierowe fantazje

Środa

13.00-13.45

3,4

Starzyńska  Marlena

Gry i zabawy ruchowe

Czwartek

10.15-11.00

1,2

Zysk Agnieszka

Bajkoterapia

Poniedziałek

11.40 – 12.25

2,3

 

Zajęcia pozalekcyjne sportowe SKS  (29.01. – 27. 05. 2018)

Nauczyciel

Ilość godzin tygodniowo

Dzień

Dni i godziny zajęć

Uczniowie z klas

 

Adamska  Ewelina

 

4

Czwartek

Piątek

13:30 – 15:00

14:35 – 16:05

 

4 – 7

Miecznikowski Jakub

2

Środa

13:30 – 15:00

4 – 7

 

Pieniążek Zofia

 

4

Środa

8:00 – 9:30

1 – 2

Czwartek

14:40 – 16:10

3 – 7

Starzyńska  Marlena

2

Wtorek

13:00 – 14:30

4-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia pozalekcyjne „Od zabawy do sportu” (29.01. – 27. 05. 2018)

Nauczyciel

Ilość godzin tygodniowo

Dzień

Godziny zajęć

Uczniowie z klas

 

 

Adamska Ewelina

 

 

4

Poniedziałek

14:40 – 15:25

3d

Wtorek

14:40 – 15:25

3c

Środa

13:50 – 14:35

3a

Piątek

13:50 – 14:35

3b

 

Piwowarczyk Sylwia

 

 

2

Czwartek

15:30 – 16:15

1b

Piątek

15:30 – 16:15

1a

 

Starzyńska Marlena

 

 

2

Wtorek

15:30 -16:15

2a

Środa

15:30 – 16:15

2b

 

 

Zajęcia pozalekcyjne z Wydziału Zdrowia (29.01. – 19. 05. 2018)

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Ilość godzin tygodniowo

Dzień

Godziny zajęć

Barszcz  Jolanta

Zajęcia plastyczne – Otwarta Pracownia

2

Poniedziałek

13:00 – 14:30

Bomba Agnieszka

Dobre maniery – zasady i porady dot. ogłady

1

Poniedziałek

10:45 – 11:30

1

Środa

14.45-15.30

Moszczyńska

Jolanta

Książka – alternatywny świat

2

Czwartek

11:30 – 12:15

Piątek

12:00 – 12:45

Nowak Marlena

Zajęcia teatralne

2

Wtorek

13:00 – 14:30

Stępniak Iwona

Trening twórczości jako profilaktyka zachowań ryzykownych

2

Piątek

12:30 – 14:00