Projekt “Celuj w zdrowie” Fundacji Legii

W roku szkolnym 2019/2020 klasy 3 a, 3 b i 4 b brały udział w projekcie Fundacji Legii pod nazwą “Celuj w zdrowie”.

To program skierowany do uczniów w wieku 10 i 11 lat, którego celem było zwiększenie aktywności fizycznej uczniów, wyrobienie w nich nawyków zdrowego odżywiania, a także zachęcenie do regularnego picia wody.

Zajęcia w ramach projektu odbywały się od października 2019 do kwietnia 2020. Sytuacja epidemiczna w kraju nie przerwała realizacji projektu.

Ewaluacja i uroczyste zakończenie programu z organizatorami tej inicjatywy: panem Pawłem Aleksandrowiczem i panem Mateuszem Andrzejczakiem odbyło się w formie spotkania online w maju 2020 r.

Było nam niezmiernie miło współpracować z Fundacją Legii i bardzo dziękujemy za wybór naszej szkoły spośród wszystkich warszawskich szkół i zaproszenie do udziału w tym programie.