Nowy numer gazetki Tuzinek

Tuzinianie i Tuzinianki!

Witamy na łamach pierwszego numeru szkolnej gazetki  TUZINEK. Co u Was słychać, Drodzy Czytelnicy? Czy realizujecie swoje pasje w nowym roku szkolnym? Uczycie się pilnie? Czy zachwyca Was kolorami jesień? Wieczory są coraz dłuższe, możecie skorzystać z naszych propozycji. Mamy dla Was krzyżówkę do rozwiązania, instrukcję budowy statku krok po kroku, opis planszówki, a także listę jesiennych przebojów muzycznych i filmów.

Z okazji październikowego święta bibliotek szkolnych przedstawiamy Wam biblioteki z Dwunastek z Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Olsztyna i Otwocka.

Zwierzakiem numeru została prześliczna puchata kotka naszego ucznia Eryka. Powstał nowy dział „Sowi Kącik”, w którym sowy biblioteczne mają dla Was zagadki.

Zapraszamy do czytania, oglądania galerii prac plastycznych i tworzenia kolejnych numerów gazetki!

Wspaniałego roku szkolnego dla Redaktorów i Czytelników!

Kliknij aby zobaczyć nowy numer gazetki.