Bez kategoriiDwujęzycznośćjęzyk francuskikonkursy

Konkurs na logo Europejskiego Dnia Języków Obcych

Organizatorzy Europejskiego Dnia Języków Obcych ogłaszają konkurs na logo przyszłorocznej edycji. Wybrane logo zostanie umieszczone na specjalnie wydrukowanych koszulkach.

Zasady są proste:

  1. Pamiętaj, że projekt powinien dotyczyć języków obcych a nie krajów. Nie powinien więc zawierać flag ani innych elementów typowych dla konkretnego państwa.
  2. W projekcie możesz użyć maksymalnie 3 kolorów.
  3. Jeśli Twój projekt wykonany został w kilku wersjach kolorystycznych, wyślij je wszystkie. Organizatorzy wybiorą tę wersję, która najbardziej im się spodoba.
  4. Pamiętaj, że logo może zająć powierzchnię 30x30cm a więc nie powinno wychodzić na szwy koszulki. Logo może być umieszczone z przodu lub tyłu T-shirtu.
  5. Projekt nie może zawierać logotypów i innych elementów stworzonych przez osoby trzecie i podlegających ochronie z tytułu praw autorskich.
  6. Wysyłając swój projekt wyrażasz zgodę na wykorzystanie go na stronie internetowej organizatora, na T-shirtach i innych materiałach promocyjnych (Facebook, broszury, ulotki, itd.). Za każdym razem zostanie podane Twoje nazwisko.
  7. Dodatkowych informacji dotyczących wysłania prac na konkurs udziela p. Bogusiewicz-Wołosz
  8. Ostateczny termin wysłania prac to 31 grudnia 2018.

Zwycięzca otrzyma 10 koszulek dla siebie i swoich przyjaciół.

Zachęcamy do udziału w konkursie.