Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022 semestr I

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Dzień

Godziny zajęć

Klasa

Sala

Bechler Elżbieta

Koło geograficzne dla uczniów klas 6

środa

7:10-7:55

6A i 6B

3

Bielecka Oksana

Wspomaganie (7 tygodni)

poniedziałek

13:50-14;35

8A

49

Koło językowe

poniedziałek

12.45 – 13.30

4A

 

Koło językowe 

piątek

12.45 – 13.30

4B

 

Koło językowe

czwartek

13.50 – 14.35

5A

 

Koło językowe

wtorek

13.50 – 14.35

5B

 

Bogusiewicz – Wołosz

Paula

Wspomaganie – gr. DELF(5 tygodni)

poniedziałek

13.50 – 14.35

5A I 5B

 

Wspomaganie– gr. konwencjonalna(5 tygodni)

poniedziałek

12.45 – 13.30

6A I 6B

 

Branas Marcin

SKS

wtorek

13:45-14:30

5-8

Boisko/sala gim.

SKS

czwartek

14:40-15:25

5-8

Boisko/sala gim.

Bugdalska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno- wychowawcze

poniedziałek

10:40-11:25

3B

 

Bukszowany Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno –wychowawcze

czwartek

11:40-12:25

3A

20

Chodakowska Elżbieta

Wspomaganie (10tygodni)

środa

7:10-7:55

7b

54

Cichońska Katarzyna

Wspomaganie (5 tygodni)

czwartek

7:10-7:55

7B

54

Wspomaganie (8 tygodni)

wtorek

7:10-7:55

8A

50

Wspomaganie(10 tygodni)

poniedziałek

7:10-7:55

4B

48

Przygotowanie do konkursu do 16.10

piątek

13:50-14:35

8A

50

Drwal Anna

SKS

piątek

13:30-15:00

5-8

Boisko/sala gim.

Getka Dominika

 

Getka Dominika

SKS –gimnastyka artystyczna

poniedziałek

10:30-11:15

1

sala gim.

SKS –gimnastyka artystyczna

wtorek

14:45-15:30

2-3

sala gim.

SKS –gimnastyka artystyczna

piątek

13:50-14:35

2-3

sala gim.

Gozdalik  Jan

Koło zainteresowań -chemia

 

 

7

 

Grodzka Monika

Wspomaganie (10 tygodni)

poniedziałek

13:50-14:35

4A

53

Wspomaganie(5 tygodni)

czwartek

7:10-7:55

7C

53

Wspomaganie(8 tygodni)

wtorek

7:10-7:55

8C

53

Jakubowski Paweł

Wspomaganie (10 tygodni)

 

 

7A

 

Wspomaganie  (8 tygodni)

wtorek

14.45 – 15.30

8A

 

Wspomaganie (8 tygodni)

piątek

14.45 – 15.30

8B

 

Jarosz Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

środa

8:55-9:40

1B

49

Kędzierska Ewelina

Koło zainteresowań fizyka

 

 

 

 

Korzeń Klaudia

Programowanie – Twórcze rozwiązywanie problemów

poniedziałek

12:45-13:30

4-6

 

Programowanie – Twórcze rozwiązywanie problemów

piątek

14:00-15:30

4-6

 

Malicka Natalia

Wspomaganie(10 tygodni)

piątek

13.50 – 14.35

6B

 

Miecznikowski Jakub

SKS

piątek

13:30-15:00

5-8

Boisko/sala gim.

Mikołajewska Magdalena

Wspomaganie (8 tygodni)

czwartek

7 lub 8 lekcja

8A i 8B

 

Nowak Marlena

Zajęcia dydaktyczno –wychowawcze

środa

11:40-12:25

3C

 

Nowogórska Beata

Wspomagające (8 tygodni)

wtorek

7:10-7:55

8B

 

Polak Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

pątek

10:45-11:30

1A

mała świetlica

Rucińska- Kiepas Iwona

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

wtorek

12:45-13:30

2A

20

Stokowska Emilia

Wspomaganie(5 tygodni)

środa

15:40-16:25

7A

50

Koło Polonistyczne

poniedziałek

12:45-13:30

5A

50

Sulej Łukasz

Koło Historyczne

środa

7:10-7:55

4-8

54

Wspomaganie(9tygodni)

piątek

7:10-7:55

5AB

6AB

53

Szadkowska Jolanta

Wspomaganie (10 tygodni)

wtorek

7:10-7:55

7C

 

Wspomaganie (8 tygodni)

czwartek

7:10-7:55

8c

 

Szczepańska Anna

Zajęcia wyrównawcze –koło z Biologii

czwartek

14:25-15:10

6-7

b

Troc Joanna

Wspomaganie(7tygodni)

poniedziałek

7:10-7:55

8BC

 

Wojcieszek  – Orlik Marta

Wspomaganie(8 tygodni)

poniedziałek

13.50 – 14.35

8A

50

Wołosiewicz Beata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

piątek

12:45-13:30

2B

20

Woźniak – Mądra Magdalena

Wspomaganie – gr. Konwencjonalna

(5 tygodni)

poniedziałek

13:50-14:35

5AB

1F

Wspomaganie – gr. DELF (5tygodni)

poniedziałek

12:45-13:30

6A i 6B

1F

Barszcz Jolanta

Zajęcia plastyczne

czwartek

8:30-9:30

 

świetlica

Agnieszka Bomba

Zajęcia czytelnicze

czwartek

14:45-15:30

świetlica

świetlica

Jasik Karolina

Poznajemy gry planszowe

wtorek

9:30-10:15

 

świetlica

Kamińska Barbara

Origami

środa

2 lub 3 godzina lekcyjna

1B

Świetlica

Zajęcia sportowo-ruchowe

czwartek

piątek

15:40-16:25

14:45-15:30

Korzeń Klaudia

Szachy z 8 b i 8c

wtorek

13:30-14:30

 

Świetlica

Piwowarczyk Sylwia

Gry i Zabawy

środa

12:45-13:30

2A

 

Gry i Zabawy

czwartek

11:40-12:25

2B

 

Zajęcia sportowo-ruchowe

poniedziałek

piątek

15:40-16:25

14:45-15;30

1A

 

Zajęcia czytelnicze

poniedziałek

14:45-15:30

1A

 

Sawczuk Katarzyna

Zajęcia twórcze

czwartek

14:15-15:00

 

Świetlica

Starzyńska Marlena

Gry i Zabawy

wtorek

11.40 – 12.25

3A

 

Gry i Zabawy

wtorek

12.45 – 13.30

3C

 

Gry i Zabawy

czwartek

12.45 – 13.30

3A

 

Sławek Burakowski

Zajęcia muzyczne

poniedziałek

15:00-15:45

świetlica

 

Drwal Anna

Zajęcia sportowo- ruchowe

czwartek

14:45-15:30

świetlica