Ważne informacje dla ósmoklasistów – rok szkolny 2020/2021

.

Rok szkolny 2019/2020

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasistów. Codziennie o godzinie 9.00 pojawią się nowe zadania z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, zaś o godzinie 15.00 – rozwiązania.

Wszystko to będzie można znaleźć na stronie: cke.gov.pl od poniedziałku 16 marca.

———————————————————————————————————————————————————-

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 – list oraz materiały informacyjne .

List Minister Edukacji do Rodziców w wersji pdf

Ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019-2020 w wersji pdf

Rekrutacja do szkół średnich

Na stronie www.men.gov.pl/rekrutacja zostały zamieszczone najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji, terminy egzaminów po szkole podstawowej oraz gimnazjum, a także sposób punktowania ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów. Strona będzie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści

REKRUTACJA 2019/2020

dla absolwentów szkół podstawowych

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA 2019/2020

Uczniowie klas ósmych w terminie od 13  do 20 maja 2019 logują sie do systemu rekrutacji. Wprowadzają login i hasło uzyskane w szkole.