Doradztwo zawodowe:
– Szkolnym doradcą zawodowym jest Pani Katarzyna Kantyka
– Dzielnicowy koordynator ds. doradztwa zawodowego przyjmuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 11 Al. Jerozolimskie 30 lok. 5 Warszawa

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ – Rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy

W naszej szkole realizowany jest projekt ,,Sięgnij po więcej”, którego głównym celem jest podniesienie wśród uczniów klas VII i VIII kompetencji kluczowych w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i poruszania się po rynku pracy.

W ramach projektu powstał Punkt Informacji i Kariery- PIK, w którym rodzice oraz uczniowie klas VII i VIII będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego. Znajduje się on na I piętrze w gabinecie terapii pedagogicznej.

Punkt Informacji i Kariery w czerwcu 2021r będzie czynny w następujących terminach:

wtorek (15.06, 22.06) g. 14:40 – 15:25
czwartek (10.06) g. 15.30 – 16:15

Konsultacje online odbywają się po wcześniejszym umówieniu.

Pomocne materiały:

Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej 2020/2021 – prezentacja dla rodziców – wpis 19.02.2021r

http://doradztwo.ore.edu.pl/filmy-o-zawodach/ – filmy o zawodach

Pomocne strony: