Biblioteka Szkolna – informacje

W dniach 25-29 maja w godzinach 12.30-14.00 biblioteka szkolna będzie otwarta dla ósmoklasistów. Uczniowie mogą wypożyczyć potrzebne pozycje książkowe przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności (maseczka, rękawiczki, odległość).

Od 1 czerwca biblioteka będzie czynna dla wszystkich uczniów w godzinach ustalonych we wrześniu (poniedziałek 8-16, wtorek 8-16, środa 8-14, czwartek 10-16, piątek 8-14).

– Uczniowie lub ich rodzice będą mogli oddać książki oraz (przy braku zaległości) wypożyczyć do 15 czerwca.

– Książki oddawane są przy wejściu do biblioteki. Nie będzie wolnego dostępu do półek, ani korzystania z księgozbioru na miejscu w czytelni. Potrzebne pozycje książkowe podaje bibliotekarz.

– Sposób i dni, w których poszczególne klasy będą oddawać podręczniki zostanie podany w późniejszym terminie.

– Oddane książki będą poddane kwarantannie według ustalonych procedur.